|   Pagalba: +370 37 333 370 | +370 610 33322   |   darbo dienomis: 8:00-18:00 |
Spausdinti

Dažniausiai užduodami klausimai


Kaip įkelti savo nuotrauką?

Nuotrauką galite įkelti labai paprastai, pasirinkdami meniu punktą "Užsakyti" galėsite įkelti per ten esančią nuorodą.

Kokios kokybės turi būti nuotraukos ir jos dydis?

Atsakymas nėra vienareikšmiškas ir paprastas, nes "kokybiška" nuotrauka kiekvienam skirtinga, be to, tai tiesiogiai priklauso iš kokio atstumo į ją žiūrėsi. Tačiau, norint atspausdinti pakankamai aukštos kokybės foto drobę, nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos nei 3456x2345 pikselių ir ne mažesnės, nei 300 dpi rezoliucijos. Nuotraukos dydis, tokiu atveju turėtų būti ne mažesnis, nei 3 Mb. Dėmesio, kuo nuotraukos raiška (tuo pačiu ir jos dydis Mb) didesnė tuo spaudos kokybė geresnė!

Žemiau pateikti detalesni skiriamosios gebos reikalavimai nuotraukoms:

Nuotraukos dydis | Reikiamas pikselių skaičius

30 x 40 cm | 1400 x 1800 px
40 x 40 cm | 1800 x 1800 px
40 x 60 cm | 1800 x 2500 px
60 x 60 cm | 2500 x 2500 px
60 x 90 cm | 2500 x 3200 px
80 x 120 cm | 2600 x 3500 px
80 x 180 cm | 2600 x 5300 px
100 x 100 cm | 3300 x 3300 px

Kokiais formatais galima pateikti nuotraukas spaudai?

Mes priimame daugumą formatų. Per Užsakymų sistemą priimame tik *.jpg *.jpeg formatu. El. paštu priimame: *.jpg, *.tiff, *.eps ir kt. Biure galite pateikti bet kokiu kitu formatu savo duomenų laikmena. Taip pat, priimame visas atminties korteles (SD, MemoryStick, CF, MC ir kt.). Taip pat teikiame nuotraukų skenavimo paslaugas.

Noriu išsiųsti Jums nuotrauką, tačiau negaliu to padaryti dėl pašto programos apribojimų (didelio dydžio nuotrauka). Kokiu būdu ją atsiųsti?

Visais atvejais siūlome pasinaudoti tiesioginia Užsakymo pateikimo forma. Meniu punktas "Užsakyti". Labai paprastas, patogus ir nemokamas būdas pasinaudoti internetiniu failų siuntimu: WeTransfer.com/ arba YouSendit.com/.

Ar galite nupirkti mano pasirinktas nuotraukas iš mokamų internetinių nuotraukų katalogų?

Taip galime. Jums tik reikia susisiekti su mumis.

Kokių dydžių foto drobes galima pasirinkti?

Foto drobių galimi dydžiai bus nurodyti vykdant užsakymą per mūsų nuotraukų įkėlimo ir atpažinimo programą atsižvelgiant į jūsų nuotraukų kokybę.

Standartiniai galimi dydžiai yra: 30x40 cm, 60x40 cm, 50x70 cm, 100x25 cm, 90x50 cm, 120x60 cm, 150x100 cm, 180x120 cm ir t.t...

Kokie yra reikalavimai maketams, jei juos rengsiu pats?

Formatas: TIFF be kompresijos. Rezoliucija: nuo 150 dpi. Užlaidos: po 3cm fono, 2cm balto krašto arba 5cm balto krašto iš visų pusių. Bendras maketo dydis turėtų būti 10cm didesnis nei užsakoma reprodukcija. Maksimalus drobės spaudos plotis 1.35 m.

Kaip atsiimti užsakymą?

Jei nepasinaudojote pristatymo paslauga, tuomet savo užsakymą galite atsiimti mūsų biure adresu: J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas. Kitu atveju jūsų užsakymas bus pristatytas per kurjerius.

Ar pristatymo mokestis įskaičiuotas, ar turiu mokėti papildomai?

Jei užsakymo suma viršija 500 Lt / 144.81 EUR su PVM - prekių pristatymas nemokamas (iki 20 kg.). Jei užsakymo suma yra mažesnė negu 500 Lt / 144.81 EUR su PVM, pristatymas kainuoja priklausomai nuo prekių grupės ir pateikiamas užsakymo vykdymo metu (iki 20 kg.).

Kur pagaminta jūsų siūloma produkcija?

Visa produkcija pagaminta spaustuvėje iPrint.

Kokias medžiagas naudojate gamybai?

Spaudai ant drobės naudojame 100% natūralią 400 g/m2 drobę skirtą reprodukcijoms ar įrėminimui. Foto tapetam naudojame plyšimams atsparius drobės pagrindo tapetus su kelių rušių faktūra. Ją galite pasirinkti užsakymo pateikimo metu.

Kas yra "lakavimas"?

Lakavimas (UV) skirtas papildomai apsaugoti spaudą nuo UV saulės spindulių, taip pat nuo drėgmės, dulkių ar iššorinių defektų. Lakavimas turi ir estetinio vaizdo įtaką. Lakuotas spaudas atrodo sodresnis ir "gyvesnis". Rekomenduojame rinktis jei norite išbaigtesnio produkto.

Kokius porėmius naudojate drobių ant porėmio aptraukimui?

Foto drobių ant porėmio aptraukimui naudojame tik kokybiškus porėmius iš lietuviškos medienos. Tai suneriami ir savaime įsitempantys porėmiai be klijų ar kitų sutvirtinimų, dėl pastarųjų po tam tikro laiko drobė gali suglebti. Kuomet rėmai savaime įsitempiantys, net ir esant nedideliam drobės suglebimui dėl atmosferos poveikio klientas gali papildomai įtempti drobę pats. Tokius porėmius foto drobėm, naudoja profesionalūs tapytojai!

Kokius rašalus naudojate spaudai?

Vidaus ir išorės spaudos darbam naudojame Marabu DI-MS aplinkai draugiškus rašalus. Gamintojas garantuoja, kad gaminami rašalai yra draugiški aplinkai ir itin atsparūs atmosferos poveikiui!

Per kiek laiko pagaminate foto drobes su porėmiu?

Per 4-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo. Tai reiškia, kad su pristatymu vėliausiai pas jus drobė būtų po 6 darbo dienų.

Per kiek laiko pagaminate foto tapetus?

Per 4-5 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo. Tai reiškia, kad su pristatymu vėliausiai pas jus fototapetai būtų po 6 darbo dienų.

Per kiek laiko pagaminate nuotraukas ant medžio?

Per 4-5 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo. Tai reiškia, kad su pristatymu vėliausiai pas jus nuotrauka and medžio būtų po 6 darbo dienų.

Ar siūlote foto tapetų klijavimo paslaugą?

Taip siūlome, tačiau tai reikėtų aptarti konkrečiu atveju, telefonu arba el. paštu.

Ar siūlote sienų, grindų ar pertvarų lipdukų klijavimo paslaugą?

Taip siūlome, tačiau tai reikėtų aptarti konkrečiu atveju, telefonu arba el. paštu.

Ar yra taikoma garantija Interdeko gaminiams?

Spaudai ant drobės ir fototapetų taikome 3 metų spalvų atitikimo garantiją nuo išblukimo. Porėmiui taikoma 3 metų garantija nuo savaiminio išlinkimo ar deformacijos. Visoms paslaugoms taikoma 3 mėnesių garantija.

Kas atsitinka, jei dėl kokios nors priežasties aš nesu visiškai patenkintas?

Mes žinome, kad taip nebus! Tačiau, kad ir kas nutiktų mes perdarysime jūsų užsakymą atsižvelgdami į jūsų pastabas arba grąžinsime visus jūsų sumokėtus pinigus!
IconPagaminsime per 3-4 darbo dienas
IconReikia greičiau?
Gaukite kitą dieną!
IconAbejojate? Gaukite nemokamus pavyzdžius
IconNetiko?
Nemokamas grąžinimas