|   Pagalba: +370 37 333 370 | +370 610 33322   |   darbo dienomis: 8:00-18:00 |
Spausdinti

Foto tapetai


Foto tapetai - tai ypatingas ir išskirtinis, bet kokios patalpos dekoravimo būdas. Dažnu atveju, Jums sunku išsirinkti iš parduotuvėse siūlomų foto tapetų asortimento, o be to norisi individualios išskirtinės interjero dekoracijos. Ant foto tapeto puikiai dera gamtos vaizdai, peizažai, nuotraukos, taip pat tai gali būti erdvinis 3D vaizdas, kuris atrodys itin originaliai, jaukiai, bei dvelks elegancija. Šis dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius. Viskas ko Jums reikia, tai išsirinkti savo norima vaizdą, nes tai sunkiausia.

Jūsų išsirinktą nuotrauką mes kokybiškai paversime į foto tapetą. Šis sienų dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius. Foto tapetai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, todėl garantuojame ilgalaikę kokybę ir išskirtinumą ir grožį. Foto tapetus galite pasirinkti pagal Jums tinkamus išmatavimus.

Truputi informacijos apie mūsų gaminamus fototapetus.

Norėdami išvengti galimų nesusipratimų ir nenuvilti klientų lūkesčių pateikiame mūsų gaminamų fototapetų specifiką.

Norime atkreipti dėmesį, kad gaminame fototapetus pagal individualius poreikius, tai reiškia kad tai nėra masinio gamybos proceso rezultatas, todėl mūsų gaminamus tapetus negalima tiesiogiai lygininti su prekybos centruose siūlomais (pvz. Senukuose). Tapetai gaminami ant aukštos kokybės popieriaus, kurie gali būti valomi. Tapetų dydis atitinka jūsų užsakymą, tačiau fototapetai spausdinami su apipjovimo užlaidomis iš visų pusių tam atvejui, kad kompensuoti sienų nelygumus ir svarbiausia, tiksliai suleisti vaizdo taškus. To pasekoje, mūsų pagamintus fototapetus reikia klijuoti kiek kitaip nei tapetus pirktus prekybos centruose! Vienas ir pavyzdžių pateiktas šiame filmuke http://www.youtube.com/watch?v=GLL1vOrV5Qo. Tapetai bus apipjaunami tiesiai ant sienos klijavimo metu!

Tam, kad nesugadinti viso bendro darbo ir neprarasti pinigų, mes visada rekomenduojame pasinaudoti profesionalių tapetų klijuotojų paslaugomis!

IconPagaminsime per 3-4 darbo dienas
IconReikia greičiau?
Gaukite kitą dieną!
IconAbejojate? Gaukite nemokamus pavyzdžius
IconNetiko?
Nemokamas grąžinimas