|   Pagalba: +370 37 333 370 | +370 610 33322   |   darbo dienomis: 8:00-18:00 |
Spausdinti

Medinė fotografija


NAUJIENA! Nuotraukos ant medžio - medžiografija! Foto vaizdas ar nuotrauka paprastai įsivaizduojama kaip atspausdintas vaizdas, tačiau vaizdą galima perkelti ant medžio, ne tik spausdinimo būdu! Tai naujas unikalus drožinėjimo-frezavimo būdas, kuomet "vaizdą" sukuria kiekvieno žmogaus akys.

Vaizdo perkėlimas ant medžio yra reljefinis, keičiant drožinėjamų rievių gylį, taigi žvelgiant į vaizdą ant medžio, sudaroma trimačio vaizdo iliuziją, kas dar labiau sustiprina pojūtį. Unikali, drožinėjimo technologija leidžia iš esmės bet kokį vaizdą perkelti nuo popierinės ar skaitmeninės nuotraukos ant medinio paviršiaus. Tai gali būti ąžuolinės plokštės, parketlentės, daililentės, būtina pastebėti, ruošiniai turi būti specialiai paruošti. Kol kas mes siūlome nuotraukas ant 20mm lietuviško ąžuolo masyvo lentelių, galite pasirinti iš dviejų dydžių 40x28cm ir 40x56cm.

Toks nuotraukos ant medžio meno kurinys turi labai ilgalaikę vertę, neprarandantis ryškumo ar kokybės net po keliolikos dešimtmečių. Kiekvieno buto ar biuro interjero įspūdį sustiprins medyje išdrožinėta fotografija.

Nuotraukose rekomenduojama užfiksuoti portretines nuotraukas arba stambesnio plano vaizdus, tačiau vengti vaizdų su smulkiomis detalėmis kurios pranyksta medžio rievių fone. 

IconPagaminsime per 3-4 darbo dienas
IconReikia greičiau?
Gaukite kitą dieną!
IconAbejojate? Gaukite nemokamus pavyzdžius
IconNetiko?
Nemokamas grąžinimas