Rodyti 200
Rūšiuoti pagal

Fotodrobės – puikus būdas dekoruoti savo namų ar biuro sienas. Plikos sienos išties atrodo niūriai, todėl rekomenduojame jas dekoruoti. Foto drobės – puikus būdas papuošti namus ar biurą. Taip pat tai puiki dovana, kuri tiks kiekvienai progai. Rinkitės iš didelio mūsų dizainų kiekio. Jeigu neradote sau patinkančios foto drobės, mes foto drobę galime pagaminti pagal jūsų pasirinktą savo nuotrauką ar iliustraciją.

Foto ant drobės

Mūsų fotodrobės spausdinamos ant natūralios turkiškos drobės. Galime pagaminti iki 1 metro aukščio ir 2 metrų ilgio foto drobę uždėtą ant porėmio. Neradus norimos foto ant drobės, galite ją pasidaryti patys arba užsisakyti el. Paštu.

Ekologiškas paveikslas

Paveikslams spausdinti naudojame kokybiškus latex dažus. Tai vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tinkleliu vadinamu latex. Šie dažai reikalauja kitokios spausdinimo technologijos. Latex spaudos privalumų yra daug:

  • Aukštos kokybės spauda turinti didelį atsparumą UV, saulės spinduliams;
  • Medžiagos, pažymėtos „ColorPRO Technology“ prekės ženklu yra sukurtos kartu su „HP Latex Inks“ ir „HP Latex“ spausdintuvais ir demonstruoja akivaizdžiai pagerintą spausdinimo kokybę;
  • Ekologiškas ir blogo kvapo neskleidžiantis spausdinimas;
  • Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus. Latekso dažai neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.
  • Apsauginis sluoksnis apsaugo spaudą nuo braižymosi;
  • Gali spausdinti ant įvairių paviršių;

Fotodrobės visoje Lietuvoje

Mūsų parduodamos foto drobės yra pasiekiamos visoje Lietuvoje. Siunčiame į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus. Bendradarbiaujame su kurjeriais, kurie foto drobę pristatys iki namų.

Drobės užtempimo ant porėmio:

Paliekami balti kraštai. Foto drobė atspaudžiama galutinio dydžio ir uždėjus ant porėmio vaizdas matomas tik iš priekio, šonai lieka balti.
Veidrodinis efektas. Nenorint prarasti nuotraukos vaizdo ar esant nedaug fono, prie fotodrobės kraštų yra uždedamos užlaidos su veidrodiniu vaizdu. Taip pagrindinis nuotraukos vaizdas lieka ant fotodrobės priekio, o kraštuose matomas veidrodinės užlaidos, Taip ir kraštai ir drobė yra sujungiami. Tai vienas populiariausių drobės tempimo būdų.
Vientisas fonas. Esant didesniam fonui ir galimybei, nuotrauką galima padidinti iki dydžio, kurį sudaro foto drobės nuotrauka + užlaidos. Taip gaunamas vientisas kraštų ir fotodrobės priekio vaizdas.