Lipdukai ant sienos

Rodyti 200
Rūšiuoti pagal

Lipdukai ant sienų – dar vienas itin paprastas, tačiau be galo įdomus dekoravimo būdas. Šie lipdukai yra skirti biurui ar namams. Lipdukais ant sienų galite greitai ir paprastai atnaujinti tiek biuro patalpas, tiek vaiko kambarį, svetainę ar miegamąjį. Lipduko vaizdą galite pasirinkti iš jau siūlomų motyvų, arba išsirinkti Jums mėgiamą dekoraciją. Sienų lipdukai ypač tinka mažoms patalpoms, tad jų pagalba akimirksniu atrodys įdomesnė, didesnė ir jaukesnė. Ši dekoravimo priemonė puikiai tinka vaikučių kambariams papuošti, kadangi tai greita, paprasta ir bet kada lengvai pakeičiama priemonė. Tiesiog fantazijos pagalba galima vaiko kambarį paversti itin žaismingu ir gražiu.

Sienų lipdukai

Sienų lipdukai yra skirti namų ar biuro dekoravimui. Sienų lipdukai vaikams yra vienas geriausių būdų dekoruoti vaikų kambarį. Vaikiški lipdukai sienoms skirti kambariui nuspalvintu ir jį padaryti žaismingesniu. Mes turime didelį sienų lipdukų pasirinkimą vaikų kambariui, svetainei ar kitam namų kampeliui.

Individualūs lipdukai ant sienų

Mūsų dizaineriai gali pagaminti individualų lipdukų ant sienos dizainą ir mes jų pagaminsime. Biurai dažniausiai nori išsiskirti ir apsiklijuoti firminiais lipdukais, todėl susisiekite su mumis el. paštu ir aptarsime jūsų idėjas ir vizijas. Taip pat neradus lipdukų, kuriais norėtumėte papuošti savo namus rašykite mums el. Paštu ar skambinkite telefonu. Visą produkciją gaminame patys, todėl galime visą produkciją pagaminti individualiai.