Rodyti 200
Rūšiuoti pagal

Nuo šiol menas prieinamas kiekvienam žmogui. Mūsų svetainėje rasite didelį pasirinkimą spausdintų paveikslų, kurie yra prieinami visiems. Paveikslai yra labai kokybiškas sienų dekoras. Ganėtinai naujas, bet sparčiai populiarėjantis būdas dekoruoti namus ar biurą. Mes siūlome paveikslus ant drobės arba popierinius paveikslus, kurie dedami į rėmus su pasportu ar be jų. Visi popieriniai paveikslai yra pritaikyti IKEA rėmams. Išsirinkus paveikslą, bet neradus sau tinkamo dydžio, galite užsisakyti el. Paštu arba telefonu. Paveikslus spaudžiame ant kokybiškos medžiagos – natūralios turkiškos drobės arba ant Satin 250 gsm popieriaus.

Ekologiškas paveikslas

Paveikslams spausdinti naudojame latekso dažus. Tai vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tinkleliu vadinamu lateksu. Šie dažai reikalauja kitokios spausdinimo technologijos. Latekso spaudos privalumų yra daug:

  • Labai aukštos kokybės spauda turinti didelį atsparumą UV spinduliams;
  • Medžiagos, pažymėtos „ColorPRO Technology“ prekės ženklu yra sukurtos kartu su „HP Latex Inks“ ir „HP Latex“ spausdintuvais ir demonstruoja akivaizdžiai pagerintą spausdinimo kokybę;
  • Ekologiškas ir bekvapis spausdinimas;
  • Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus. Latekso dažai neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.
  • Apsauginis sluoksnis apsaugo spaudą nuo braižymosi;
  • Gali spausdinti ant įvairių paviršių;

Paveikslai internetu

Taupydami jūsų laiką, pristatome naują paslaugą – paveikslai internetu. Mūsų el. Parduotuvėje rasite įvairių abstrakčių paveikslų, modernių paveikslų, paveikslų virtuvei ar paveikslų miegamajam. Užsisakius paveikslą internetu jį pagaminsime greita. Paveikslus pristatome Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose (pristatome visoje Lietuvoje).

Paveikslai ant sienos

Mes turime didelį pasirinkimą paveikslų, kurie kabinami ant sienų, todėl tikrai rasite kas jums patinka. Paveikslai gali būti skirstomi pagal kambarius pavyzdžiui paveikslai virtuvei, paveikslai miegamajam, paveikslai svetainei. Dažniausiai miegamajame ant sienos yra kabinami romantiniai paveikslai, abstraktūs paveikslai arba modernūs paveikslai.

Paveikslai interjerui

Daugelis interjero dekoravimo specialistų naudoja paveikslus, kad papuošti tuščias sienas. Norint išleisti mažiau pinigų, bet taip pat pagražinti namus, siūlome naudoti paveikslus interjere. Mūsų komanda nuolat kuria naujas paveikslų vizualizacijas, todėl kiekvieną dieną papildome savo produktus. Neradę patinkančio paveikslo pas mus, bet radote internete patinkantį paveikslėlį, susisiekite el. paštu arba telefonu. Mes pagaminsime jums individualų paveikslą.