Apie INTERDEKO

Interdeko – interjero dekoras, biuro ir namų interjero keitimas bei atnaujinimas

Interdeko – kokybiškos ir patvarios sienų dekoracijos Jūsų namams ar biurui. Pas mus galite įsigyti aukštos kokybės paveikslų ir foto drobių, kurias spausdiname ant natūralios turkiškos drobės. Savo klientams taip pat siūlome įsigyti foto tapetų bei sienų lipdukų.

Fotodrobėms ir paveikslams naudojame ekologiškus, aplinkai draugiškus ir  bekvapius latekso dažus, turinčius GREENGUARD sertifikatą. Šis sertifikatas užtikrina, kad yra laikomasi griežčiausių cheminės taršos mažinimo standartų bei yra pripažįstamas pasauliniu mastu. Latekso spausdinimas (HP Latex printing)  garantuoja kokybę bei ilgaamžiškumą, o naudojant šią technologiją atspausdintos foto drobės ar paveikslai visiškai nekelia rizikos sveikatai ir yra saugūs net vaikų kambariui. 

Interdeko rasite didelį foto drobių, paveikslų, foto tapetų ir sienų lipdukų pasirinkimą. Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl jei neradote patinkančio paveikslo mūsų parduotuvėje, bet turite ar radote aukštos kokybės nuotrauką, kurią norite atspausti ant drobės, siųskite mums el. paštu [email protected] ir mes jums ją pagaminsime.

Esame skaitmena.lt  grupės dalis.

Interdeko vertina kokybę

Latex spausdinimo technologija užtikrina aukščiausią drobių kokybę, ryškumą bei saugumą.

Interdeko vertina bendravimą

Greitas atsakymas į klientų užklausas, individualių norų įgyvendinimas ir kokybiškas bendravimas – mūsų vertybės!

Visada padėsime

Interdeko visada padės norint pasidaryti nestandartinio dydžio drobę, foto tapetus ar lidpukus. Norėdami nestandartinio sprendimo, kreipkitės el. paštu.

Garantija

Savo produkcijai suteikiame vienerių metų garantiją nuo splavų blukimo.

Profesionalūs dizaineriai

Interdeko kolektyve dirba patyrę dizaineriai ir kiti savo srities specialistai, todėl mūsų produkcija išsiskiria kokybe. Norite, kad dizaineris sukurtu produktą būtent jums? kreipkitės telefonu arba el. paštu.

Klientai kalba:

Paskutinės Interdeko naujienos