nuotraukos ant drobes žalia
nuotraukos ant drobes

Plakatai

Papuoškite savo kambario ar namų interjerą su kokybiškais, savo sukurtais paveikslais ar plakatais įrėmintais į sparčiai populiarėjančią, modernios išvaizdos aliuminio sistemą.

Kurti paveikslą, plakatą

Plakatai

Plakatai sparčiai populiarėja modernaus interjero namuose ar biuruose. Juos galite užsisakyti su specialia, modernios išvaizdos aliuminio rėmo sistema arba tiesiog plakatą, kurį galėsite įsirėminti nusipirktame rėme iš IKEA ar kitos parduotuvės.

Pasirinkite plakato, paveikslo nuotrauką

Interdeko suteikia laisvę rinktis. Pasigaminkite savo norimą plakatą su mėgstamiausia nuotrauką, kurią nufotografavote ar radote internete.

Nesudėtingas fotografijos įkėlimas

Patogus ir nesudėtingas grafikos dizainerio programėlė leis jums nesudėtingai įkelti nuotrauką ir susikurti svajonių plakatą.

Laisvė rinktis

Norint plakatą įsirėminti į kitokio dizaino rėmą, savo klientams leidžiam užsisakyti tik plakatą, paveikslą, kurį galės įsirėminti į atskirai nusipirktą, savo norimą rėmą.

Kokia turi būti pasirinkta nuotrauka ar paveikslėlis?

Susikurti plakatą naudojant Interdeko įrankį yra labai paprasta, tačiau norint geriausio rezultato reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Foto ir paveikslėlio kokybė

Jeigu nuotraukų peržiūros programėlėje, esančioje Jūsų telefone ar kompiuteryje, šiek tiek padidinus foto ji praranda ryškumą, yra didelė tikimybė, kad ši nuotrauka atrodys prastai. Norint kokybiško plakato reikalingas minimalus 29 PPCM (pikseliai per cm). Tai reiškia jeigu atsidarius savo nuotrauką matote 2000×3000 px. raišką. galite maksimaliai atsispausdinti 69×103 cm. plakatą (2000/28 = 69, 3000/29 = 103). 29 pikseliai per cm. yra minimalūs reikalavimai, turėdami virš 100 PPCM gausite vidutinė kokybę, o iš nuotraukos, kurios PPCM didesnis negu 150 turėsite gerą kokybę..

Plakato dydis

Plakato dydis yra tiesiogiai susijęs su pasirinktos nuotraukos kokybe, ant didesnio plakato itin išryškėja kiekvienas netobulumas. Jeigu širdis geidžia konkretaus atvaizdo, tačiau jis nėra pačios aukščiausios kokybės, apsvarstykite galimybę rinktis mažesnio formato paveikslą. Geros kokybės paveikslėlį ar nuotrauką galime surasti mes, todėl kreipkitės nurodytu el. paštu ir mes tikrai padėsime. Taip pat geros kokybės nuotraukas galite rasti įvairiuose specialiuose svetainėse, viena iš jų – Depositphotos. Susiraskite norimą kokybišką nuotrauką Depositphotos svetainėje ir už papildomą mokestį mes ją parsiųsime. 

Kodėl rinktis plakatus?

Puiki dovanos idėja

Jūsų sukurtas paveikslas gali būti puiki dovana jūsų draugams ar giminaičiams.

Interjero papuošimas

Kokybiška, natūrali fotodrobė yra populiarus ir sprendimas dekoruojant namų sienas.

Įamžinkite šeimos akimirkas

Įamžinkite šeimos akimirkas ant ilgaamžės natūralios drobės. Tegul smagiausios akimirkos puošia jūsų namų sienas.

Natūralus produktas

Interdeko.lt gamina naudojant tik natūralią drobę. Fotodrobės atspausdinamos naudojant latekso dažus. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus, neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.

Plakatas su aliuminio sistema

Plakatas su aliuminio rėmu yra modernus pasirinkimas jūsų namų interjerui. Juos galima naudoti ir horizontalioje ir vertikalioje padėtyje. Plakatai yra labai lengvai pakeičiami, todėl nusibodus galėsite įdėti naują. Plakatai su aliuminio rėmu būna 5 dydžių: A4, A3, A2, A1 ir B1.
Paveikslas ar palaktas su aliuminio rėmu gali būti puiki dovana, taip pat jie puikiai tinka norint įsirėminti sertifikatus ar diplomus.

Plakatas su aliuminio sistema

Apie aliuminio rėmą

Aliuminio rėmai puikiai tinka įvairios paskirties plakatų, paveikslų ar kitos informacijos kabinimui ant sienų. Šie rėmeliai visiškai paruošti naudojimui, komplekte pridėti varžteliai su kaiščiais. juos galima kabinti vertikaliai ir horizontaliai. Rėmelis Antirefleksinę dangą, kuri skirta naudojamam plakatui uždengti. Ji pagerina vaizdą, neutralizuoja saulės ar kito šviesos šaltinio sukeliamą blizgesį. Rėmelis yra daugkartinis, todėl atsibodus plakatui, nesudėtingai galite pakeisti į kitą. Aliuminio rėmelio kraštinės fiksuojamos įtempimo skardelių pagalba. Jos lengvai atlenkiamos iš išorės ir nuėmus skaidrią apsauginę plokštę, informaciją galite pakeisti akimirksniu. Aliuminis rėmo spalva – sidabro anodacija;

Aliuminio remas