Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas į namus

Į namus prekės pristatomos per 2-5 d.d. nuo prekių pagaminimo.
Prekes pristatato DPD bei Omniva kurjeriai.
Už prekių pristatymą kurjeriu yra mokamas papildomas mokestis. Šventiniu laikotarpiu (Kalėdos, Velykos, Motinos ar Tėvo diena ir pan.) pristatymas gali vėluoti.

Prekių atsiėmimas parduotuvėse

Pirkimo internetinėje parduotuvėje interdeko.lt metu Jums bus pasiūlyti prekę atsiimti mūsų įmonės patalpose, Pikulo g. 53, Kaunas.
Prekės pagaminamos per 2-3 d.d., apie pagamintą produktą informuosime elektroniniu paštu ir/arba SMS žinute.
Atsiimant užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį bei asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją.

Prekių grąžinimas

1. Interdeko.lt pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės komplektines dalis. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.
2. Grąžinęs prekes, Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.
3. Prekės gali būti grąžinamos kreipiantis žodžiu arba raštu Interdeko.lt puslapyje nurodytais kontaktais.
4. Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo prekės grąžinimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę bei jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis Prekių, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Jos grąžinamos tuo atveju, jeigu grąžinamos visos užsakytos prekės.
5. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje su visais priedais. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą ir užsakymo numerį.
6. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.