Drobe 2
Drobe 1

30% NUOLAIDA

Nuotraukos ant drobės

Įamžinkite savo gražias akimirkas pasigamindami nuotrauką ant drobės

Kurti nuotrauką ant drobės

Fotografija ant drobės

Tapkite išskirtiniais ir nustebinkite kitus pasigamindami nuotrauką ant drobės iš savo gyvenimo akimirkų arba mėgstamų vaizdų. 

Laisvė rinktis

Interdeko suteikia laisvę rinktis. Jeigu tarp mūsų produktų nerandate sau patinkančio, siūlome visą internetą. Susiraskite sau aptinkantį vaizdą, užkelkite ir mes jį pagaminsime

Patogus grafikos dizaineris

Patogus ir nesudėtingas grafikos dizaineris leis jums sukurti įvairius produktų variantus.

Individualus produktas

Jūsų sukurtas produktas yra individualus ir vienintelis. Interdeko grafikos redaktorius leidžia įkelti jūsų nuotrauką ar rastą vaizdą internete, taip sukuriant individualų produktą.

Kokia turi būti fotodrobė?

Susikurti asmeninę fotodrobę naudojant Interdeko įrankį yra labai paprastas, tačiau norint geriausio rezultato reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Jeigu nuotraukų peržiūros programėlėje, esančioje Jūsų telefone ar kompiuteryje, šiek tiek padidinus nuotrauką ji praranda ryškumą, yra didelė tikimybė, kad ši nuotrauka neatrodys gerai ir ant fotodrobės. Norint , kad nuotrauka ant drobės būtų kokybiška, turime keletą rekomendacijų.  Tokiu atveju rekomenduojame rinktis aukštesnės kokybės atvaizdą. 100×150 cm foto drobei turite pasirinkti bent 3,100×4,480 pikselių nuotrauką, 50×50 cm foto drobei naudokite bent 1900×1900 pikselių nuotrauką.

Fotodrobės dydis yra tiesiogiai susijęs su pasirinktos nuotraukos kokybe – ant didesnės drobės itin išryškėja kiekvienas netobulumas. Jeigu širdis geidžia konkretaus atvaizdo, tačiau jis nėra pačios aukščiausios kokybės, apsvarstykite galimybę rinktis mažesnio formato drobę. Geros kokybės nuotrauką ant drobės galime surasti ir mes, susisiekus el. paštu ar telefonu. 

Jeigu naudojantis įrankiu nepavyko susikurti svajonių nuotraukos ant drobės arba kyla abejonių dėl galutinės spaudos kokybės – kreipkitės tiesiogiai elektroniniu paštu! Mūsų dizainerių komanda mielai padės parengti visus lūkesčius atitinkantį maketą. 

Sukurti drobės dizainą yra ypač paprasta. Pirmiausia pasirinkite norimą nuotrauką, ją galite įkelti tiesiogiai iš savo kompiuterio, Facebook arba nuotraukos patalpinimo internete adreso. Taip pat galite rinktis iš mūsų partnerių pateiktų nuotraukų, kuriuose yra įvairiausiu vaizdų. Norėdami galite įterpti tekstą ir jį koreguoti. Svarbiausia, kad pagrindinis matomas vaizdas būtų žaliame keturkampyje, kuris žymi fotodrobės priekį.

Kodėl rinktis nuotrauką ant drobės?

Puiki dovanos idėja

Ant natūralios drobės atspausdinta nuotrauka gali būti puiki dovana jūsų draugams ar giminaičiams.

Interjero papuošimas

Kokybiška, natūrali fotodrobė yra populiarus ir sprendimas dekoruojant namų sienas.

Įamžinkite šeimos akimirkas

Įamžinkite šeimos akimirkas ant ilgaamžės natūralios drobės. Tegul smagiausios akimirkos puošia jūsų namų sienas.

Natūralus produktas

Interdeko.lt gamina naudojant tik natūralią drobę. Fotodrobės atspausdinamos naudojant latekso dažus. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus, neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.

Ekologiška spauda

Interdeko paveikslams ir foto drobėms yra naudojami vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu vadinamu lateksu. Šie dažai reikalauja kitokios spausdinimo technologijos.

Foto drobės ir paveikslai atspausti naudojant latekso dažus visiškai neskleidžia jokio kvapo. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus. Latekso dažai neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.

Paveikslas

Medžiagos ir spalvingumas

Drobė, tai stiprios medžiagos audinys su faktūriniu paviršiumi, pagaminta iš medvilnės. Spaudai ant drobės naudojame 100% natūralią 400 g/m2 drobę skirtą reprodukcijoms ar įrėminimui.  Natūrali drobė yra ekologiška, tinka net ir alergiškiems žmonėms. Natūralią drobę yra daug maloniau liesti, taip pat ji puikiai išlaiko savo tekstūrą, yra daug patvaresnė už sintetinę drobę.

Mūsų foto drobių, paveikslų ir kitų produktų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Drobė sudaro papildomą baltą spalvą.

Foto drobės spalvingumas

Porėmis ir pakabinimas

Drobėms naudojame itin patvarius suneriamus porėmius, kurie gaminami Lietuvoje iš lietuviško medžio su specialiomis kampų tvirtinimo jungtimis. Tokie suneriami porėmai neturi standžių jungčių, todėl net ir po ilgo laiko juos galima nesunkiai patempti, kad drobė atrodytų idealiai ištempta. Drobės porėmo gylis yra apie  2-4 cm. Paveikslą galima tiesiog pastatyti ant žemės, stalelio arba nesudėtingai pakabinti, kas atrodys labai stilingai.

Drobėms naudojame specialius drobių pakabinimus, kurie leidžia paveikslą ar foto drobę pakabinti tiesiai, be sudėtingų pastangų.

Foto drobės porėmis