Drobe 2
Drobe 1

30% NUOLAIDA

Nuotraukos ant drobės

Įamžinkite savo gražias akimirkas pasigamindami nuotrauką ant drobės

Kurti nuotrauką ant drobės

Foto ant drobės

Foto perkelta ant drobės yra labai populiarus interjero dizaino sprendimas. Tapkite išskirtiniais ir nustebinkite kitus pasigamindami nuotrauką ant drobės iš savo gyvenimo akimirkų arba mėgstamų vaizdų. 

Pasirinkite drobės nuotrauką

Interdeko suteikia laisvę rinktis. Pasigaminkite savo foto. Greitas ir paprastas būdas dekoruoti namus.

Nesudėtingas fotografijos įkėlimas

Patogus ir nesudėtingas grafikos dizaineris leis jums nesudėtingai įkelti nuotrauką ir reikalui esant ją pakoreguoti.

Nuotrauka ant drobės tinkanti interjerui

Reikšmingas Jūsų gyvenimo įvykis gali tapti tobulu interjero akcentu. Susikurkite maketą su savo foto naudodami dizaino įrankį.

Kokia turi būti nuotrauka perkelta ant drobės?

Susikurti nuotrauką ant drobės naudojant Interdeko įrankį yra labai paprastas, tačiau norint geriausio rezultato reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Kokia turi būti nuotraukos kokybė?

Jeigu nuotraukų peržiūros programėlėje, esančioje Jūsų telefone ar kompiuteryje, šiek tiek padidinus foto ji praranda ryškumą, yra didelė tikimybė, kad ši nuotrauka neatrodys gerai ir ant fotodrobės. Norint kokybiškos drobės, 100×150 cm foto drobei turite pasirinkti bent 3,100×4,480 pikselių nuotrauką, 50×50 cm foto drobei naudokite bent 1900×1900 pikselių nuotrauką.

Koks yra geriausias nuotraukos ant drobės dydis?

Fotodrobės dydis yra tiesiogiai susijęs su pasirinktos nuotraukos kokybe – ant didesnės drobės itin išryškėja kiekvienas netobulumas. Jeigu širdis geidžia konkretaus atvaizdo, tačiau jis nėra pačios aukščiausios kokybės, apsvarstykite galimybę rinktis mažesnio formato drobę. Geros kokybės nuotrauką ant drobės galime surasti ir mes, susisiekus el. paštu ar telefonu. Dažniausiai pasirenkamas drobės dydis yra 60×90 cm.

Kodėl rinktis nuotrauką ant drobės?

Puiki dovanos idėja

Ant natūralios drobės atspausdinta nuotrauka gali būti puiki dovana jūsų draugams ar giminaičiams.

Interjero papuošimas

Kokybiška, natūrali fotodrobė yra populiarus ir sprendimas dekoruojant namų sienas.

Įamžinkite šeimos akimirkas

Įamžinkite šeimos akimirkas ant ilgaamžės natūralios drobės. Tegul smagiausios akimirkos puošia jūsų namų sienas.

Natūralus produktas

Interdeko.lt gamina naudojant tik natūralią drobę. Fotodrobės atspausdinamos naudojant latekso dažus. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus, neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.

Ekologiška nuotrauka ant drobės

Nuotraukos ant drobės yra perkeliamos technologiškai nauju  būdu, naudojant HP Latex spausdintuvą. Šio spaudsintuvo rašalas neskleidžia jokio kvapo ir yra laikomas aplinkai draugišku. Taip pat galite rinktis natūralią drobę. Visos drobės yra užtempiamos ant porėmių, kurie pagaminti iš Lietuviškos medienos. Tokiu būdu jūsų nuotrauka ant drobės tampa eko-draugišku produktu.

Paveikslas
Drobės spalvingumas ir formatas

Nuotrauka ant drobės yra spausdinama naudojant 6 spalvas. Naudojant tokį kiekį spalvų yra išgaunama labai aukšta vaizdo kokybė (CMYK + LCLM). Taip pat drobės medžiaga sudaro papildomai baltą spalvą.

Drobės dažniausiai būna keturių tipų: vertikalios, horizontalios, panoraminės ir kvadratinės. Interdeko siūlo visus standartinius šių formatų dydžius, todėl surasti rėmą nuotraukai ant drobės nebus sudėtinga. Primename, kad šiais laikais sparčiai populiarėja minimalizmas, todėl rėmai dažniausiai nebenaudojami, drobės kabinamos tiesiog jas užtempus ant porėmio.

Foto drobės porėmis