Foto tapetai

Tapkite vieninteliais ir išskirtiniais su individualiais foto tapetais. Interdeko siūlo užsisakyti išskirtinius foto tapetu, kurių niekas neturi. Susikurkite savo foto tapetus!

Užsisakykite foto tapetus

Dėl orginalumo ir universalumo, foto tapetus vis dažniau renkasi viešbučiai, restoranai, spa centrai, soliariumai ir kitos aptarnavimo srityje veikiančios įmonės.

Tapetai turi būti derinami kiekvienam kambariui atskirai. Skirtingos spalvos, skirtingai veikia psichologiškai, todėl renkantis tapetus patartina atkreipti dėmesį į spalvų teorijas. Pavyzdžiui, fototapetai miegamojo kambariui patartina rinktis ramesnius ir maloniai nuteikiančius, stengtis, kad parinktos spalvos nebūtų labai ryškios.

Kokybiški ir madingi fototapetai: gamta, pieva, miestai, žemėlapiai, mašinos, vaikų foto tapetai. Jie pagerins patalpos interjerą ir sukurs savitą stilių. Foto tapetus galima pritaikyti bet kurioms namų ar biuro erdvėms.

Jeigu ieškote kitokių, skirtingų interjero sprendimų, jums labai patiks foto tapetai. Didelis ir platus paveikslėlių ir peizažų pasirinkimas, o jeigu iš jų nerasite sau mėgstamo. Galime sukurti foto tapetą pagal jūsų turimas nuotraukas ar iliustracijas. Foto tapetai patraukia dėmesį ir sukuria gerą nuotaiką, emociją. Dažniausiai foto tapetai yra komponuojami ant vienos kambario sienos, bet galima rinktis ir mažesniu foto tapetų elementus. Komponuojant su kitais tapetais galima klijuoti juostas arba dekoruoti tik puse sienos.

Interdeko dizaineriai gali sukurti foto tapeto dizainą iš vektorinių elementų arba iš apdirbtų nuotraukų. Viskas ko jums reikia tai susisiekti su mumis.

Užpildykite formą arba susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba el paštu. Idealiausia jeigu turite atsirinkę patinkančių pavyzdžių arba susigeneravę idėją. Dažnai būna, jog kažko norime, bet nežinome ko, todėl nenusivilkite ir vis tiek parašykite mums, mūsų dizaineriai jums padės.

  Vardas

  El. Paštas
  Telefono nr.
  Informacija
  Įkelti failą

  * Būtina užpildyti