Fototapetai

Fototapetai – išskirtinis būdas suteikti charakterio kiekvienai patalpai.
Individuali fototapetų gamyba, dizaino paslaugos, platus tekstūrų pasirinkimas bei asmeninis dėmesys kiekvienam klientui garantuoja, kad visi pas mus gaminti fototapetai bus aukščiausios kokybės ir ilgai tarnaus.

Siųsti užklausą

Kaip užsisakyti fototapetus?

Fototapetus užsisakyti galite užpildžius žemiau esančią formą, kreiptis telefonu arba el. paštu.

Idealiausia jeigu jau turite atsirinkę patinkančių pavyzdžių arba susigalvoję idėją. Net jeigu norite kažko, bet nežinote ko – drąsiai kreipkitės ir mūsų dizainerių komanda tikrai padės apsispręsti!

Kartais jau parengta nuotrauka netinka ir norisi asmeninio prisilietimo. Interdeko dizaineriai gali sukurti fototapeto dizainą iš vektorinių elementų arba iš apdirbtų nuotraukų. Viskas ko jums reikia tai susisiekti su mumis. 

Pas mus viskas vienoje vietoje  – maketavimo paslaugos bei fototapetų gamyba, spausdinimas!

Fototapetai verslui – idealus sprendimas ieškantiems originalumo, išskirtinumo ir universalumo. Fototapetus patalpų dekoravimui vis dažniau renkasi viešbučiai, restoranai, SPA centrai, soliariumai ir kitos aptarnavimo bei grožio srityje veikiančios įmonės. 
Fototapetai taip pat tinka dekoruoti teminius susirinkimų kambarius, pagyvinti darbo kabinetus arba papuošti įstaigos priimamąjį.  
Mes gaminame personalizuotus fotopetus, tad galime atspausdinti bet kokį vaizdą – nuo jūsų įmonės produkcijos ar bendros kolektyvo nuotraukos iki tematiškai prie veiklos srities derančių vaizdų ar modernaus meno. 

Jeigu ieškote kitokių, išskirtinių interjero sprendimų, jums labai patiks fototapetaiInterdeko rasite platų fototapetų pasirinkimą – gamtos peizažai, miesto bei urbanistiniai vaizdai, žemėlapiai, pasakų personažai ir daugybė kitų.  
Jeigu nepavytų išsirinkti patinkančių vaizdo, galima fototapetų gamyba iš jūsų pageidaujamos nuotraukos.  

Fototapetų gamyba

Pasirinkite dizainą

Fototapetus galime pagaminti pagal jūsų surastą arba sukurtą dizainą. Neturint idėjų, mūsų dizaino skyrius gali pasiūlyti savų.

Platus pasirinkimas

Fototapetai yra ne tik nuotraukos atspausdintos ant tapeto. Tai gali būti įvairūs paveikslėliai sukurti su dizaino įrankiu arba rasti internetu.

Palapa su nuotaika

Fototapetas puikiai tinka norint suteikti patalpai specifinę nuotaiką. Vaikų kambario tapetai gali būti žaismingi, o biuro tapetai raminantys, harmoningi.

Standartiniai fototapetai

Fototapetai yra spausdinami technologiškai nauju būdu, naudojant HP Latex spausdintuvą. Šio spausdintuvo rašalas neskleidžia jokio kvapo ir yra laikomas aplinkai draugišku. Standartiniai tapetai yra spausdinami ant aukštos kokybės faktūrinio tapeto popieriaus. Neradę norimo dizaino parduotuvėje, mielai galime sukurti jums tapetų dizainą, kuris įgyvendins jūsų interjero svajonę. Norėdami užsisakyti mūsų produkcijos, skambinkite arba rašykite el. paštu.

įprasts fototapetas

Lipduko pagrindo fototapetai

Šie fototapetai yra labai mėgstami mūsų klientų, nes jų pagalba galima pamiršti netvarką klijuojant su įprastais tapetų klijais. Fototapetai lipduko pagrindu yra klijuojami lyg didelis lipdukas. Jie limpa ant daugelio paviršių, todėl pritaikymas yra labai platus. Prieš užsisakant tapetus, rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistu. Fototapetai yra spausdinami technologiškai nauju būdu, naudojant HP Latex spausdintuvą. Šio spausdintuvo rašalas neskleidžia jokio kvapo ir yra laikomas aplinkai draugišku.

Fototapetas lipdukas

Kodėl rinktis interdeko fototapetus?

Individualumas

Gamindamiesi fototapetą beveik esate užtikrinti, kad niekas tokio pačio neturės, todėl jūsų interjeras bus vienintelis.

Interjero papuošimas

Fototapetai yra vienas geriausių būdų suteikti aplinkai savitą skonį ir išskirtinumo. Papuoškite jais savo namus.

Lankstumas

Ant fototapetų galime atspausdinti beveik viską, paveiksliukus, nuotraukas, meno kūrinius ar paprastą tapeto raštą, kurio neradote parduotuvėje.

Kokybė

Mūsų naudojama tapeto medžiaga yra kokybiška, taip pat spausdiname su 6 spalvų HP latex spausdintuvu, kurio rašalas yra draugiškas aplinkai.

Galerija

Fototapetų konsultacijos forma 

Mus rasite

Pikulo g. 53, Kaunas
Lietuva

Kontaktai

Tel. nr.: +370 616 23322
El. paštas: [email protected]