Fototapetų gamyba, spausdinimas

Fototapetai – išskirtinis būdas suteikti charakterio kiekvienai patalpai.
Individuali fototapetų gamyba, dizaino paslaugos, platus tekstūrų pasirinkimas bei asmeninis dėmesys kiekvienam klientui garantuoja, kad visi pas mus gaminti fototapetai bus aukščiausios kokybės ir ilgai tarnaus.

Užsisakykite fototapetus

Fototapetai verslui – idealus sprendimas ieškantiems originalumo, išskirtinumo ir universalumo. Fototapetus patalpų dekoravimui vis dažniau renkasi viešbučiai, restoranai, SPA centrai, soliariumai ir kitos aptarnavimo bei grožio srityje veikiančios įmonės. 
Fototapetai taip pat tinka dekoruoti teminius susirinkimų kambarius, pagyvinti darbo kabinetus arba papuošti įstaigos priimamąjį.  
Mes gaminame personalizuotus fotopetus, tad galime atspausdinti bet kokį vaizdą – nuo jūsų įmonės produkcijos ar bendros kolektyvo nuotraukos iki tematiškai prie veiklos srities derančių vaizdų ar modernaus meno. 

Jeigu ieškote kitokių, išskirtinių interjero sprendimų, jums labai patiks fototapetaiInterdeko rasite platų fototapetų pasirinkimą – gamtos peizažai, miesto bei urbanistiniai vaizdai, žemėlapiai, pasakų personažai ir daugybė kitų.  
Jeigu nepavytų išsirinkti patinkančių vaizdo, galima fototapetų gamyba iš jūsų pageidaujamos nuotraukos.  

Kartais jau parengta nuotrauka netinka ir norisi asmeninio prisilietimo. Interdeko dizaineriai gali sukurti fototapeto dizainą iš vektorinių elementų arba iš apdirbtų nuotraukų. Viskas ko jums reikia tai susisiekti su mumis. 

Pas mus viskas vienoje vietoje  – maketavimo paslaugos bei fototapetų gamyba, spausdinimas!

Su mumis susiekti galite jums patogiausiu būdu – supildyti žemiau esančią formą, kreiptis telefonu arba el. paštu.

Idealiausia jeigu jau turite atsirinkę patinkančių pavyzdžių arba susigalvoję idėją. Net jeigu norite kažko, bet nežinote ko – drąsiai kreipkitės ir mūsų dizainerių komanda tikrai padės apsispręsti!

  Vardas

  El. Paštas
  Telefono nr.
  Informacija
  Įkelti failą

  * Būtina užpildyti

  Mus rasite

  Pikulo g. 53, Kaunas
  Lietuva

  Kontaktai

  Tel. nr.: +370 616 23322
  El. paštas: [email protected]