Šerkšnas su spauda

Stiklo dekoravimas

Stiklų dekoravimas yra viena iš pagrindinių interdeko paslaugų. Mes galime sukurti maketą pagal jūsų idėją ir viziją arba panaudoti jūsų turimą maketą ir pagaminti produktą skirtą langų dekoravimui. Stiklinių paviršių dekoravimu užsiimame daugiau negu 10 metų, todėl jau galime save vadinti profesionalais.

Stiklų dekoravimo privalumai

Stiklų apklijavimas specialia Šerkšno plėvele yra labai populiarus ir plačiai panaudojamas.

Įspėjimai

Biuruose ar kituose patalpose stiklų matimnimas (šerkšno plėvelės klijavimas) yra naudojamas norint įspėti apie stiklinę pertvarą. Dažnu atveju gerai nuvalytas stiklas gali tapti nematomu, todėl atsiranda daugiau nelaimingų atsitikimų. Norint jų išvengti yra klijuojamos Šerkšno plėvelės juostos, taškiukai ar kitas pasirinktas dizainas.

Nepermatomumas

Norint, kad stiklinė pertvara būtų sunkiai permatoma, bet tuo pačiu gerai praleistų šviesą yra klijuojama Šerkšno plėvelė. Šis būdas dažniausiai naudojamas biuruose, prekybos centruose, ar kituose prekybos vietose.

Interjeras

Norint papuošti namų, biurų ar parduotuvių langus, dažniausiai pasirenkama Šerkšno plėvelė. Ši plėvelė gali būti su spauda arba be jos, ploteriuojant galima išgauti įvairią formą. Tai populiarus langų dekoravimo būdas, nes ši plėvelė labai gerai praleidžia šviesą ir kambarys praktiškai nepatamsėja.

Stiklo dekoravimo plėvelė - Šerkšnas

Tai matinė, speciali langų dekoravimo plėvelė išsiskirianti šviesos pralaidimu.

Šerkšnas – plėvele, kurią sutiksite visur: prekybos centre, biuruose, parduotuvėse ar draugų namuose. Plėvelė yra aukštos kokybės, kuri išskaido vaizdą, todėl vaizdas sunkiai matomas, bet taip pat praleidžia labai daug šviesos, todėl praktiškai neužtamsina patalpos.

Šerkšno plėvelė yra labai plačiai panaudojama. Dažniausiai naudojama norint įspėti apie stiklinę pertvarą, kuri. yra sunkiai pastebima. Norint privatumo, bet siekiant neužtamsinti patalpos, ši plėvelė yra puikus sprendimas. Taip pat ši plėvelė sparčiai populiarėja, kaip langų dekoravimo priemonė.

Norite užsisakyti langų dekoravimo paslaugą, bet domina kainos, kitos galimybės ir dizaino paslaugos? Kreipkitės, mielai atsakysime visus dominančius klausimus.

Kodėl rinktis Interdeko.lt stiklų dekoravimą?

Dizainas

Mūsų dizainerių ilgametė patirtis padės sukurti puikų stiklo apklijavimo dizainą, kuris bus išskirtinis ir patrauks visų dėmesį.

Kokybė

Naudojama plėvelė yra aukštos koybės, todėl tarnauja ilgą laiko tarpą.

Patirtis

Turime ilgą patirtį dirbant stiklų dekoravimo srityje, todėl visada patarsime ir padėsime priimti geriausius sprendimus.

Pagaminta Lietuvoje

Lipdukus gaminame patys, todėl visi galutiniai produktai yra pagaminti Lietuvoje, Kaune. Už kokybė visada atsakome patys.