Drobe 2
Drobe 1

Spauda ant drobės

Atsispausdinkite norimus meno kūrinius arba nuotraukas su Interdeko.lt pagalba. Spauda ant drobės yra ypač populiarus namų, biurų, restoranų dekoravimo būdas. pasirinkite nuotrauką ir atsiųskite ją mums, o mes jums atsiųsime jau pagamintą drobę su spauda. Jeigu norėsite, drobę užtempsime ant porėmio.

Spausdinimas ant drobės

Tapkite išskirtiniais ir nustebinkite kitus pasigamindami savo norimą spaudą ant drobės. Spausdinti ant drobės galime įvairius dizainas, nesvarbu ar tai nuotrauka, senovinis paveikslas, palinkėjimas draugui ar šeimos taisyklės.

Laisvė rinktis

Rinkitės laisvai. Jeigu tarp mūsų produktų nerandate sau patinkančio, siūlome visą internetą. Susiraskite sau aptinkantį vaizdą, užkelkite ir mes jį pagaminsime

Profesionali komanda

Neturint savo dizaino, galime rekomenduoti savo dizainerius, kurie sukurs tobulą interjero puošmeną.

Individualus produktas

Jūsų sukurtas produktas yra individualus ir vienetinis. Interdeko grafikos redaktorius leidžia įkelti jūsų nuotrauką ar rastą vaizdą internete, taip sukuriant individualų produktą.

Kodėl rinktis nuotrauką ant drobės?

Puiki dovanos idėja

Ant natūralios drobės atspausdinta nuotrauka gali būti puiki dovana jūsų draugams ar giminaičiams.

Interjero papuošimas

Kokybiška, natūrali fotodrobė yra populiarus ir sprendimas dekoruojant namų sienas.

Įamžinkite šeimos akimirkas

Įamžinkite šeimos akimirkas ant ilgaamžės natūralios drobės. Tegul smagiausios akimirkos puošia jūsų namų sienas.

Natūralus produktas

Interdeko.lt gamina naudojant tik natūralią drobę. Fotodrobės atspausdinamos naudojant latekso dažus. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus, neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.

Ekologiška spauda

Interdeko paveikslams ir foto drobėms yra naudojami vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu vadinamu lateksu. Šie dažai reikalauja kitokios spausdinimo technologijos.

Foto drobės ir paveikslai atspausti naudojant latekso dažus visiškai neskleidžia jokio kvapo. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus. Latekso dažai neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, eko-draugiškais dažais.

Paveikslas

Medžiagos ir spalvingumas

Drobė, tai stiprios medžiagos audinys su faktūriniu paviršiumi, pagaminta iš medvilnės. Spaudai ant drobės naudojame 100% natūralią 400 g/m2 drobę skirtą reprodukcijoms ar įrėminimui.  Natūrali drobė yra ekologiška, tinka net ir alergiškiems žmonėms. Natūralią drobę yra daug maloniau liesti, taip pat ji puikiai išlaiko savo tekstūrą, yra daug patvaresnė už sintetinę drobę.

Mūsų foto drobių, paveikslų ir kitų produktų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Drobė sudaro papildomą baltą spalvą.

Foto drobės spalvingumas

Porėmis ir pakabinimas

Drobėms naudojame itin patvarius suneriamus porėmius, kurie gaminami Lietuvoje iš lietuviško medžio su specialiomis kampų tvirtinimo jungtimis. Tokie suneriami porėmai neturi standžių jungčių, todėl net ir po ilgo laiko juos galima nesunkiai patempti, kad drobė atrodytų idealiai ištempta. Drobės porėmo gylis yra apie  2-4 cm. Paveikslą galima tiesiog pastatyti ant žemės, stalelio arba nesudėtingai pakabinti, kas atrodys labai stilingai.

Drobėms naudojame specialius drobių pakabinimus, kurie leidžia paveikslą ar foto drobę pakabinti tiesiai, be sudėtingų pastangų.

Foto drobės porėmis

  Vardas
  Telefonas
  El. Paštas
  Kas jus domina? Individualus produktasBendrinė informacija

  Pranešimas

  * Būtina užpildyti