nuotraukos ant drobes žalia
nuotraukos ant drobes

Spauda ant drobės

Atsispausdinkite norimus meno kūrinius arba nuotraukas su Interdeko.lt pagalba. Spauda ant drobės yra ypač populiarus namų, biurų, restoranų dekoravimo būdas. pasirinkite nuotrauką ir atsiųskite ją mums, o mes jums atsiųsime jau pagamintą drobę su spauda. Jeigu norėsite, drobę užtempsime ant porėmio.

Spausdinimas ant drobės

Tapkite išskirtiniais ir nustebinkite kitus pasigamindami savo norimą spaudą ant drobės. Spausdinti ant drobės galime įvairius dizainas, nesvarbu ar tai nuotrauka, senovinis paveikslas, palinkėjimas draugui ar šeimos taisyklės.

Laisvė rinktis

Rinkitės laisvai. Jeigu tarp mūsų produktų nerandate sau patinkančio, siūlome visą internetą. Susiraskite sau aptinkantį vaizdą, užkelkite ir mes jį pagaminsime

Profesionali komanda

Neturint savo dizaino, galime rekomenduoti savo dizainerius, kurie sukurs tobulą interjero puošmeną.

Individualus produktas

Jūsų sukurtas produktas yra individualus ir vienetinis. Interdeko grafikos redaktorius leidžia įkelti jūsų nuotrauką ar rastą vaizdą internete, taip sukuriant individualų produktą.

Ekologiška spauda ant drobės

Ant drobės spausdiname naudodami naują technologiją. Solventiniai spausdintuvai skleidžia kvapą ir nėra ekologiški, todėl Interdeko renkasi Hp Latex spausdintuvą ir jo unikalią spausdinimo technologiją.

HP Latex spausdintuvas naudoja specialius Latexo rašalus, kuriuos vėliau padengia specialiu permatomu sluoksniu, tokiu būdu fotodrobių ir paveikslų spauda apsaugoma nuo smulkių įbrėžimų ir UV spindulių. Taip pat šis rašalas neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomas netoksišku, eko-draugišku.

Paveikslas

Spausdinimo spalvingumas ir drobės mežiagiškumas

Drobė, tai labai stiprios medžiagos audinys su faktūriniu paviršiumi, dažniausiai pagamintas iš medvilnės. Spaudai ant drobės siūlome du pasirinkimas – natūralią arba sintetinę drobę. Natūrali drobė yra storesnė – 400 g/m2. Ši drobė turi gilesnę faktūrą. Ant tokio tipo drobių dažniausiai piešia dailininkai, todėl ji atrodo profesionaliai. Sintetinė drobė yra plonesnė ir lygesnio paviršiaus. 

Spausdindami ant drobės naudojame 6 spalvas, kad vaizdas būtų kuo geriau atvaizduotas ir spauda ant drobės atrodytų gražiau (CMYK + LCLM). Drobė sudaro papildomą baltą spalvą.

Foto drobės spalvingumas

Kodėl rinktis spaudą ant drobės?

Spaudo ant drobės yra ilgaamžė. Jeigu ji spausdinama su Latex spausdintuvu ir gerai prižiūrima, paveikslas gali gyvuoti daugiau negu 100 metų. Papildomai apsaugai galima lakuoti, tokio paveikslo gyvavimo laiką yra sunku nusakyti. Paprastos nuotraukos atspausdintos ant nuotraukų popieriaus laiko ganėtinai mažą laiko tarpą, todėl rekomenduojame turėti bent kelias nuotraukas atspausdintas ant drobės. Užsisakykite Atspausdintą vaizdą ant drobės iš Interdeko.lt ir papuoškite savo namų interjerą.

Foto drobės porėmis
[contact-form-7 404 "Nerasta"]