Lipdukas ananasas
Lipdukas flamingas

NAUJIENA

Lipdukai

Susikurkite  savo norimą lipduką ir mes jį pagaminsime.

Kurti lipduką

Pasirinkite norimą lipduko formą. Pasirinkus kontūro formą, lipduko pjovimo formą galite pasitikrinti dizaino kūrimo įrankyje viršuje paspaudus mygtuką „Lipduko pjūvio peržiūra” mygtuką, kurį rasite viršuje, dėšinėje pusėje prie mygtuko „Dalintis dizainą”

Kontūro formoje lipduko pjovimo linija yra kontūro formos ir nuo lipduko vaizdo nutolusi 4mm, todėl aplink lipduką visada lieka baltas kraštas. Pasirinkus figūra, nekreipkite dėmesio į „Lipduko pjūvio peržiūros” mygtuką.

Galimos formos

Pasirinkę norimą mediją ir lipduko dydi spauskite „Kurti dizainą”. Pasirinkus kontūro formą patariame naudoti .png .svg tipo failus. Šiame įrankyje galite naudoti mūsų paruoštus šablonus, juose keisti tekstą, šablono dydi ir t.t. Taip pat galite įsikelti savo norimą nuotrauką ar paveikslėlį. Baigus kurti dizainą spauskite „Vykdyti”. Atsiradus produkto puslapyje pasirinkite norimą kiekį ir pridėkite produktą į krepšelį. Iškilus problemai, visada galite rašyti nurodytu el. paštu ir pasiteirauti dėl kilusių problemų arba užsisakyti lipduko dizainą, kurį paruoš Interdeko dizainerė.

Individualūs lipdukai

Tapkite išskirtiniais ir nustebinkite kitus sukurdami lipdukus, kuriuos turėsite tik jūs.

Laisvė rinktis

Interdeko suteikia laisvę rinktis. Jeigu tarp mūsų produktų nerandate sau patinkančio, siūlome visą internetą. Susiraskite sau aptinkantį vaizdą, užkelkite ir mes jį pagaminsime

Patogus grafikos dizaineris

Patogus ir nesudėtingas grafikos dizaineris leis jums sukurti įvairius produktų variantus.

Individualus produktas

Jūsų sukurtas produktas yra individualus ir vienintelis. Interdeko grafikos redaktorius leidžia įkelti jūsų nuotrauką ar rastą vaizdą internete, taip sukuriant individualų produktą.

Klijavimas

Sienų lipdukus klijuoti nėra lengva, bet taip pat nėra labai sudėtinga. Internete yra daugybe lipdukų klijavimo vaizdo pamokų. Viskas, ko reikia yra brauklė (brauklė gali būti pakeista kita panašios formos priemone), šluostė, žirklės, metras ir lipni juosta, kuri naudojama, kad lipdukas laikytųsi ant sienos, kol surasite jam tinkamą klijavimo vietą. Prieš klijuojant lipdukus, būtina tinkamai nuvalyti nešvarumus, kitaip lipdukai prilips nekokybiškai arba gali likti iškilimų. Priklausomai nuo lipdukų formos, papildomai uždedame perkeliamos plėvelės, kad lipdukas būtų lengviau klijuojamas. Visada patariame kreiptis į klijavimo specialistą.

Sienu lipdukai vaikams

Medžiagos ir spalvingumas

Interdeko gamina visus savo parduodamus produktus, todėl turbūt vieninteliai siūlome medžiagos pasirinkimą. Nuo šiol galite pasirinkti ar norite matinės ar blizgios plėvelės. Pasirinkdami plėvelę, lipdukus lengviau pritaikysite prie savo interjero, vizijos ir savo paties skonio.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Sienu lipdukai vaiku kambariui