Grindų lipdukai

Grindų lipdukai

Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus vaikų kambaryje, namuose, prekybos vietose ar biure. Grindų lipdukai namuose papuoš jūsų interjerą, vaikų kambaryje pridės žaismingumo ir sukursite papildomų veiklų vaikui. Biure ir prekybos vietose gali būti naudojami informaciniai, reklaminiai grindų lipdukai, kurie puikiai pasitarnaus norint sudominti klientą arba pateikti informaciją.

Grindinių lipdukų privalumai

Grindų lipdukai yra plačiai panaudojami, todėl turint fantazijos juos galima pritaikyti beveik visur.

Reklama

Labai dažnai grindų lipdukai yra naudojami reklamos srityje, norint pateikti reklaminius pasiūlymus arba prekybos centre rodyklėmis nurodyti savo parduotuvės vietą. Tai puikus spendimas norint reklamuoti savo fizinę lokaciją.

Informacija

Taip pat vienas populiariausių grindų lipdukų panaudojimo būdų yra informacijos pateikimas. Prekybos centruose, viešbučiuose ir biuruose dažnai naudojami įspėjamieji lipdukai, kurie perduoda tam tikrą svarbią informaciją.

Interjeras ir žaismingumas

Naujas, mažiau populiarus, bet sparčiai populiarėjantis yra interjero dekoravimas naudojant grindų lipdukus. Vaikų kambaryje galima klijuoti ne tik žaidimus, bet ir žemėlapius ir kitus lipdukus, kurie ugdo vaiką.

Visus grindų lipdukus laminuojame su specialių grindiniu laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo trinties, taip pat grindinis laminatas yra mažiau slidus, todėl sumažinsite nelaimingų atsitikimų kiekį. Grindų lipdukai gali būti su spauda arba be jos.

Lipduko didžiausias plotas gali būti 1,57 m., o ilgis iki 50 metrų.

Norite užsisakyti grindų lipduką, bet domina kainos ir kitos galimybės? Kreipkitės, mielai atsakysime visus dominančius klausimus.

Kodėl rinktis Interdeko.lt?

Dizainas

Mūsų dizainerių ilgametė patirtis padės sukurti puikų grindų lipduko dizainą, kuris pritrauks klientus arba papuoš jūsų namų grindis.

Kokybė

Atspausdinti lipdukai yra aukštos kokybės. Specialus grindinis laminatas apsaugos lipduką nuo trinties ir jo šiurkštus paviršius sumažina lipduko slidumą.

Vaikų ugdymas

Grindų lipdukai puikiai tinka norint žaismingai pateikti mokomuosius žaidimus vaikų kambaryje arba mokymosi įstaigose.

Pagaminta Lietuvoje

Visą savo produkciją gaminame patys, todėl visi galutiniai produktai yra pagaminti Lietuvoje, Kaune.